strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Przyłapani na Czytaniu"

Szkolny konkurs fotograficzny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i bibliotekę szkolną już po raz 14. został rozstrzygnięty. Autorzy pokazali, że czytać można wszędzie i czytać może każdy, a książka jest niezwykle fotogenicznym i inspirującym obiektem. Po obejrzeniu nadesłanych prac konkursowych Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

W świecie książek

Figurka człowieka stoi na otwartej książce.W tle kolorowe kropki.

W bibliotece są tysiące historii do przeczytania, a w nich moc emocji do przeżycia. Wzruszenia, rozbawienie, zaciekawienie, strach, nostalgia – to wszystko czeka na Ciebie w książkach!

Sięgnij więc na biblioteczną półkę:

Październik - Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik to święto bibliotek szkolnych. Tym razem przebiegnie pod hasłem „Biblioteka szkolna - miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia”. W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszamy wszystkich uczniów do udziału:

Biblioteka szkolna zaprasza

Biblioteka Czwórki zaprasza swoich czytelników od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.30 - 16.00, a w piątki od 7.30 do 15.30.

Magiczny czerwiec

Zachęcamy do kontynuowania udziału w czytelniczych wyzwaniach! Czerwiec to miesiąc letniego przesilenia, a więc: