strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Współpraca z Ambasadą Kolumbii

W bieżącym roku szkolnym nasze liceum podjęło współpracę z Ambasadą Kolumbii w Warszawie. Ambasada jest jednym z patronów i fundatorów nagród dla laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ameryce Łacińskiej, organizowanego przez naszą szkołę.

W ramach współpracy w dniu 7 kwietnia 2022 r. w klasach 1e, 3eg, 3ep, 3dg odbyły się projekcje dokumentalnego filmu produkcji kolumbijskiej "Jinetes del paraíso" ("Jeźdźcy z raju", reż. Talía Carolina Osorio). Uczniowie mogli zapoznać się z codziennym życiem mieszkańców llanos, południowoamerykańskiej sawanny.

Joomla templates by a4joomla