strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Nowa wyszukiwarka uczelni

Zachęcamy maturzystów do skorzystania z nowego narzędzia, które umożliwi zapoznanie się z ofertę studiów wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych. Wyszukiwarka uczelni dostępna jest na portalu edukacja.gov.pl pod adresem https://edukacja.gov.pl/web/gov/wyszukiwarka-uczelni#/.

 

Komunikaty dyrektora CKE - matura 2024

Harmonogram egzaminów.

Komunikat o dostosowaniach.

Wydawanie świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw dojrzałości

Informujemy, że świadectwa dojrzałości będą wydawane 7 lipca 2023 r. od godziny 10.00.

Pierwszy dzień egzaminu maturalnego

Zgodnie z harmonogramem, 4 maja 2023 r. rozpoczyna się część pisemna egzaminu maturalnego. O godzinie 9.00 maturzyści przystąpią do egzaminu obowiązkowego z języka polskiego. Przypominamy, że przybory pomocnicze przewidziane na ten egzamin, to tylko długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi).

Materiały i przybory na maturę 2023

W związku ze zbliżającą się maurą próbną /12 - 21 grudnia 2022 r./ przypominamy komunikat CKE o materiałach i przborach, z których można korzystać na egzaminie maturalnym w roku 2023.

Materiały dla uczniów zdających maturę w Formule 2023

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami umieszczonymi na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie: http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=2022102112532528 Materiały przeznaczone są dla uczniów zdających maturę w Formuje 2023.

Joomla templates by a4joomla