strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Materiały i przybory na maturę 2023

W związku ze zbliżającą się maurą próbną /12 - 21 grudnia 2022 r./ przypominamy komunikat CKE o materiałach i przborach, z których można korzystać na egzaminie maturalnym w roku 2023.

Każdy zdający powinien mieć na egzaminie z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi). Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.

Pozostałe materiały i przybory, które można wnieść do sali egzaminacyjnej w roku 2023:

matematyka: linijka, cyrkiel, kalkulator prosty, wybrane wzory matematyczne (zapewnia szkoła).

biologia: linijka, kalkulator prosty, wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki (zapewnia szkoła).

chemia: linijka, kalkulator naukowy, wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki (zapewnia szkoła).

fizyka: linijka, kalkulator naukowy, wybrane wzory i stałe fizykochemiczne na egzamin maturalny z biologii, chemii i fizyki (zapewnia szkoła).

geografia: linijka, kalkulator prosty, lupa.

informatyka: kalkulator prosty.

wiedza o społeczeństwie: kalkulator prosty.

Joomla templates by a4joomla