strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Miłość kwitnie w Czwórce

Z okazji Walentynek 14 lutego nasza Czwórka zamieniła się w Krainę Miłości. Był to dzień dla wszystkich, którzy darzą się przyjaźnią i miłością. Przez cały tydzień działała poczta walentynkowa, która jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkie listy trafiły do szczęśliwych adresatów smile

Plakat zachęcający do napisania listu (walentynki) z okazji Dnia Zakochanych. W tle czerwone serca.

Prześlij walentynkę…

Światło z Lublina

Drodzy Czwórkowicze, przypominamy o trwającej zbiórce świec dla mieszkańców Ukrainy. Dary dotrą do regionów Ukrainy, które w wyniku ataków Rosji na infrastrukturę energetyczną zostały pozbawione prądu. Świece białe, uniwersalne, bez szkła można przynosić do biblioteki szkolnej do 15 lutego. Liczymy na Wasze wsparcie!

PODZIEL SIĘ Z UKRAINĄ – zbiórka charytatywna

Wśród społeczności Czwórki przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów żywności trwałej oraz artykułów szkolnych. Cieszymy się, że nie zostaliście obojętni wobec potrzebujących. Dary zostaną przekazane uchodźcom z Ukrainy przebywającym w Lublinie.
Zbiórka została przeprowadzona w ramach Orszaku św. Mikołaja, którego Nasza Szkoła jest współorganizatorem. Na Orszak zapraszamy w najbliższą niedzielę – 4 grudnia o godzinie 14:00. Ruszamy z Rynku Starego Miasta.

Coraz bliżej święta …

We wtorek 6 grudnia Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy smile

Wrzuć grosik do puszki – „Ile waży św. Mikołaj”

Zapraszamy do udziału w charytatywnej zbiórce monet (od 1 gr do 5 zł). Akcja odbywa się w ramach Orszaku św. Mikołaja, którego nasza szkoła jest współorganizatorem. Zbiórka potrwa do 16 grudnia 2022 r.

Przewodniczących klas prosimy o zbieranie monet w swoich klasach i przekazanie ich do Zarządu Samorządu Uczniowskiego lub do opiekuna SU. Monety można także wrzucać do pojemnika wystawionego na parterze przy tablicy ogłoszeń.

Joomla templates by a4joomla