strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

"Czwórka w świecie fantazji"

"Czwórka w świecie fantazji", to kolejna kreatywna akcja Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Uczniowie wcielili się w swoich ulubionych bohaterów z filmów, seriali, gier, bajek czy książek. Na szkolnym korytarzu można było spotkać między innymi bohaterów z bajki "Alvin i wiewiórki", "Czerwonego Kapturka", "Facetów w czerni", czy Teletubisie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie. Na fotorelację z wydarzenia zapraszamy na fb.

Nowe władze Samorządu Uczniowskiego Czwórki

Miło nam poinformować, że znamy już pełny skład Samorządu Uczniowskiego IV Liceum. W obecnym roku szkolnym funkcję Przewodniczącej SU sprawuje (od  21 września) Gabriela Kutyma z kl. 3e. W działaniach wspierać ją będą Weronika Zalewska z kl. 3f i Mateusz Stanikowski z kl. 3a.

Razem budujemy szkolną rzeczywistość – wybory Samorządu Uczniowskiego

Drogi Czwórkowiczu!
Zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jeśli masz głowę pełną dobrych pomysłów i chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w szkole – szukamy właśnie Ciebie! Jeżeli jesteś kreatywny i chcesz zrobić coś dla społeczności Czwórki – zachęcamy do kandydowania smile

Miłość kwitnie w Czwórce

Z okazji Walentynek 14 lutego nasza Czwórka zamieniła się w Krainę Miłości. Był to dzień dla wszystkich, którzy darzą się przyjaźnią i miłością. Przez cały tydzień działała poczta walentynkowa, która jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkie listy trafiły do szczęśliwych adresatów smile

Plakat zachęcający do napisania listu (walentynki) z okazji Dnia Zakochanych. W tle czerwone serca.

Prześlij walentynkę…

Światło z Lublina

Drodzy Czwórkowicze, przypominamy o trwającej zbiórce świec dla mieszkańców Ukrainy. Dary dotrą do regionów Ukrainy, które w wyniku ataków Rosji na infrastrukturę energetyczną zostały pozbawione prądu. Świece białe, uniwersalne, bez szkła można przynosić do biblioteki szkolnej do 15 lutego. Liczymy na Wasze wsparcie!