strona_0.JPGstrona_1.JPGstrona_2.JPGstrona_3.JPGstrona_4.JPGstrona_5.jpg

Aktualności                         Dziennik elektroniczny                         Plan lekcji                                           Kontakt

Projekt Good Network

Od kilku miesięcy nasze Liceum uczestniczy w projekcie Good Network – sieci szkół i organizacji z wielu krajów, których łączy idea Rozmawiasz-Pomagasz. W trakcie zajęć online uczniowie inspirują się nawzajem, rozwijają wartościowe relacje, a także uczą się języka angielskiego czy hiszpańskiego w najlepszy możliwy sposób – poprzez prawdziwe konwersacje z rodowitymi użytkownikami języka.

Good Network to szansa na poznanie bogactwa kulturowego zaprzyjaźnionych krajów jak również radości, smutków i problemów jakich doświadczają uczniowie w tamtych krajach.

W tym roku uczniowie klasy 3E i 3F uczestniczą w wymianie z Nigerią i Ekwadorem. W ramach współpracy organizujemy zbiórki, w celu wsparcia materialnego naszych nowych kolegów i koleżanek oraz umożliwienia im zakupu materiałów szkolnych lub wykonania niezbędnych remontów.

Zachęcamy społeczność IV LO do wspólnego działania. Możemy pomoc poprzez zakup ciast przygotowanych przez uczniów klas 3E i 3F. Kiermasz odbył się już 9 grudnia, ale kolejna część została zaplanowana na 19 grudnia. Wspólne zaangażowanie, otwartość i gotowość do pomagania innym będzie z pewnością ogromnym darem dla uczniów i uczennic z Kenii lub Ekwadoru. Mimo trudnych warunków pragną oni wiedzy i możliwości poznawania świata.

Pomóżmy im w tym razem!

Joomla templates by a4joomla