Aktywna Tablica - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Aktywna Tablica

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica"

Informujemy, że IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie uzyskało dofinansowanie z Rządowego Programu Rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024- „Aktywna Tablica”.

W ramach dofinansowania szkoła zakupi nowoczesne pomoce dydaktyczne pozwalające na przekaz dźwięku i obrazu, w tym sprzęt umożliwiający udostępnienie przez ucznia lub nauczyciela transmisji audiowizualnej w czasie rzeczywistym.

Wartość dofinansowania : 14 000, 00 zł

Całkowita wartość inwestycji : 17 500, 00 zł

Flaga polska, godło Polski, tekst: Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – Aktywna tablica