Paczka słodkości - Szczegóły galerii - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Paczka słodkości

Uczniowie klasy 2b i Samorząd Uczniowski dziękują społeczności Czwórki za wsparcie zbiórki słodyczy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy duży worek prezentów :-) Akcja została przeprowadzona w ramach Orszaku św. Mikołaja.

Uczennice naszej szkoły (Justyna Jurkiewicz i Alicja Świca z klasy 2b) miały możliwość osobiście wręczyć zebrane smakołyki dzieciakom. Wyprawie przewodniczył św. Mikołaj i to on był główną atrakcją dla dzieci. Tego dnia odwiedziliśmy 7 wspaniałych ośrodków, ze wspaniałymi ludźmi. Każdy z nich witał przybyłych gości z radością i miłością. Było to bardzo emocjonujące spotkanie i nowe doświadczenie. Nie obyło się bez łez wzruszenia patrząc na rozweselone buzie dzieci, cieszące się z każdej paczki oraz z możliwości spotkania ze św. Mikołajem.
Wielkie wyrazy podziwu należą się także ich opiekunom, którzy każdego dnia okazują im miłość i troskę. Bo przecież to dzieci – nieważne, że nieco inne z wyglądu i zachowania, ale za to z wielkim i ciepłym sercem. Ta wyprawa była bardzo pouczająca. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest podarowanie odrobiny dobra innym.

Dzięki Wam zebraliśmy:
• czekolady – 81 szt.
• czekoladki/batony – 25 szt.
• ciastka – 28 szt.
• pianki – 4 szt.
• ptasie mleczko – 2 szt.
• wafelki – 14 szt.
• żelki – 37 szt.