Czwórka w kadrze - szkolny konkurs fotograficzny - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 27.11.2023, 15:50

Czwórka w kadrze - szkolny konkurs fotograficzny

Charakterystyczny budynek na wzgórzu czwartkowym, który od prawie 100 lat wpisuje się w krajobraz Lublina. Oddany do użytku i poświęcony 3 października 1925 r. był pierwszym, wspaniałym na miarę europejską gmachem szkolnym w mieście.
Panuje w nim niezwykła atmosfera, a stare mury pamiętają niejedno zdarzenie z życia szkolnego. Warto zachować go, nie tylko w pamięci...

Czwórka w kadrze - szkolny konkurs fotograficzny, aparat i telefon, w obiektywie elementy architektury budynku IV LO

Cele organizacji Konkursu:

• uwiecznienie budynku szkolnego, jego architektury i wnętrz,
  • rozbudzenie zainteresowania historią szkoły i Lublina,
  • zainspirowanie uczestników do twórczych poszukiwań,
  • rozwijanie pasji fotograficznych.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich pełnych pasji i kreatywnych uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie.

Zasady Konkursu:

1. Na konkurs należy przesłać maksymalnie dwa zdjęcia reportażowe budynku szkolnego, jego wnętrz i detali architektonicznych. Szczególną uwagę należy zwrócić na wnętrza szkoły.
  2. Podpisane zdjęcia (tytuł zdjęcia, autor) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: konkursy@lo4.lublin.eu
  3. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich wykorzystanie.
  4. Prace można nadsyłać do 18 grudnia 2023 r., do godziny 00:00.
  5. Najlepsze prace zostaną NAGRODZONE.