Eliminacje wojewódzkie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko- Krasomówczego - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 09.11.2023, 19:18

1.	Konkurs recytatorsko-krasomówczy  „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”.

8 listopada 2023 roku odbyły się w naszej Szkole eliminacje wojewódzkie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko- Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów” - w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Do etapu ogólnopolskiego Konkursu zakwalifikowały się:

• Amelia Anisiewicz, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie
  • Julia Musiejuk, II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
  • Anita Rekiel, Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach
  • Zuzanna Wiśniewska, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach

Jury przyznało także wyróżnienie Pawłowi Łowczakowi z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie.

Finaliści przechodzą do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się 17 listopada 2023 r. o godz.11.00 w Galerii Malarstwa Polskiego XIX i XX Wieku Muzeum Narodowego w Lublinie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu i dziękujemy ich opiekunom. Finalistom życzymy powodzenia na kolejnym etapie.