Nowe władze Samorządu Uczniowskiego Czwórki - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 23.10.2023, 11:05

Nowe władze Samorządu Uczniowskiego Czwórki

Młody mężczyzna wrzuca kartę do głosowania

Nowe władze Samorządu Uczniowskiego Czwórki

Miło nam poinformować, że znamy już pełny skład Samorządu Uczniowskiego IV Liceum. W obecnym roku szkolnym funkcję Przewodniczącej SU sprawuje (od 21 września) Gabriela Kutyma z kl. 3e. W działaniach wspierać ją będą Weronika Zalewska z kl. 3f i Mateusz Stanikowski z kl. 3a.

IV Liceum w Młodzieżowej Radzie Miasta Lublin będzie reprezentował Krzysztof Górski z klasy 2d.

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w polityce uczniowskiej! Wyborcom dziękujemy za oddane głosy.

Fotorelację z wyborów można znaleźć na szkolnym FB. Zdjęcia przygotował Krzysztof Baczewski (kl. 3a).