Pisanka dla Seniora - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 15:44

Pisanka dla Seniora

Trzy dziewczyny i chłopak z opiekunem domu seniora, na stole doniczki, na ścianach kolorowe ryciny

Uczniowie klasy 1E naszego Liceum własnoręcznie przygotowali piękne, kolorowe pisanki, którymi postanowili obdarować mieszkańców jednego z lubelskich DPS-ów.
23 marca delegacja uczniów miała przyjemność odwiedzić Dom Pomocy Społecznej ,,Kalina”. Uczniowie wręczyli wykonane przez siebie pisanki i złożyli Seniorom życzenia wielkanocne .
Wizyta została przyjęta z ogromnym entuzjazmem i wdzięcznością zarówno Seniorów jak i pracowników Ośrodka.
Dziękujemy wszystkim uczniom klasy 1E za ich zaangażowanie i twórczy wkład w przygotowanie tych pisanek oraz Seniorom za ich ciepłe przyjęcie i radosne reakcje.