Podziel się cukierkiem - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 20.11.2023, 19:09

Podziel się cukierkiem

Na niebieskim tle tekst zachęcający do wparcia zbiórki słodyczy. Z prawej strony tekstu kolorowe lizaki.

Uczniowie klasy 2b, Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele katecheci proszą społeczność Czwórki o wsparcie zbiórki słodyczy dla dzieci z lubelskich instytucji m. in. szpitala dziecięcego, domu dziecka. Dary można przynosić do biblioteki szkolnej do 29 listopada 2023 r.

Zebrane słodycze zostaną wręczone dzieciom podczas odwiedzin św. Mikołaja, któremu towarzyszyć będą nasi Czwórkowicze :-)

Zbiórkę przeprowadzamy w ramach Orszaku św. Mikołaja, którego nasza szkoła jest współorganizatorem. Orszak odbędzie się 3 grudnia. Już teraz zapraszamy do udziału!