VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „4!-CZWÓRKA SILNIA” - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 15.03.2024, 10:10

VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „4!-CZWÓRKA SILNIA”

zielona linijka, cyrkiel, kątomierz, kolorowe flamastry, tekst: zapraszamy 04.04.2024 r. uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie matematycznym 4! Czwórka Silnia

Zapraszamy uczniów klas ósmych szkół podstawowych do udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „4!-CZWÓRKA SILNIA” o PUCHAR DYREKTORA IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie.

Konkurs odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. o godz. 12.30 w formie stacjonarnej (uczniowie piszą test w budynku IV LO). Aby wziąć udział u konkursie należy przesłać wypełnioną elektronicznie kartę zgłoszenia (tylko na podanym formularzu) oraz dostarczyć zgodę przedstawiciela ustawowego (opiekuna/rodzica dziecka) na przetwarzanie i publikację danych osobowych na adres barbara.cieslak@lo4.lublin.eu w terminie do 24 marca 2024 r.