Wrzuć grosik do puszki – „Ile waży św. Mikołaj” - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 25.11.2023, 17:58

Wrzuć grosik do puszki – „Ile waży św. Mikołaj”

Na białym tle widoczny wizerunek św. Mikołaja  - biskupa. Poniżej znajduje się tekst zachęcający do udziału w akcji charytatywnej.

Zapraszamy do udziału w charytatywnej zbiórce monet (od 1 gr do 5 zł). Akcja odbywa się w ramach Orszaku św. Mikołaja, którego nasza szkoła jest współorganizatorem. Zbiórka potrwa do 21 grudnia 2023 r.

Przewodniczących klas prosimy o zbieranie monet w swoich klasach i przekazanie ich do Zarządu Samorządu Uczniowskiego lub do opiekuna SU (do 21 grudnia). Monety można także wrzucać do pojemnika wystawionego na parterze przy tablicy ogłoszeń.

Celem zbiórki jest wsparcie funduszu stypendialnego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Akcja ma formę konkursu.