Wyniki szkolnego etapu VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 23.10.2023, 14:25

Grupa uczestników konkursu. W tle regały z książkami. Obok portret Grażyny Chrostowskiej.

23 października 2023 roku odbyły się szkolne eliminacje Konkursu. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Amelia Anisiewicz z klasy 4f oraz Krzysztof Górski z klasy 2d. Wytypowani finaliści zawodów szkolnych wezmą udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 8 listopada 2023 roku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział a finalistom życzymy powodzenia na dalszych etapach!