Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Przyłapani na Czytaniu" - Szczegóły aktualności - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Tag img 09.11.2023, 09:50

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Przyłapani na Czytaniu"

Laureaci konkursu i dyrektor szkoły

Szkolny konkurs fotograficzny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i bibliotekę szkolną już po raz 14. został rozstrzygnięty. Autorzy pokazali, że czytać można wszędzie i czytać może każdy, a książka jest niezwykle fotogenicznym i inspirującym obiektem. Po obejrzeniu nadesłanych prac konkursowych Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

Katarzyna Wilkowicz, kl. 3b za zdjęcie "Wiejskie czytanie_1”

II miejsce

Izabela Pełkowska, kl. 4f za zdjęcie "Najlepszym sposobem, aby uniemożliwić więźniowi ucieczkę, jest upewnienie się, że nigdy nie dowie się, że jest w więzieniu.” (Fiodor Dostojewski)

Kinga Lipko, kl. 1g za zdjęcie "Cały wszechświat teraz mój"

Serdecznie dziękujemy za nadesłane prace oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za kreatywność i przedstawienie ciekawych, niekonwencjonalnych sposobów na obcowanie z książką.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców naszego Liceum.

Wystawę prac konkursowych można oglądać na korytarzu szkolnym obok biblioteki.