Dyskoteka Andrzejkowa 2023 - Szczegóły wydarzeń - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Dyskoteka Andrzejkowa 2023

Piątek, 17 listopada 2023, 17:30
Miejsce
Sala gimnastyczna IV Liceum Ogólnokształcacego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie, ul. Szkolna 4, 20-124 Lublin
Zaproszenie na szkolną dyskotekę 17 listopada o godz. 17.30

W piątek 17 listopada Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich na Dyskotekę Andrzejkową.

Zgłoszenia przyjmujemy 15 listopada podczas długiej przerwy (12.10 – 12.20) na I piętrze w IV LO. W trakcie zapisów należy dostarczyć zgodę rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu oraz zgodę na samodzielny powrót do domu po zakończonej dyskotece. Przed dostarczeniem zgody koniecznie zapoznajcie się z regulaminem wydarzenia.

Aby uczestniczyć w dyskotece trzeba spełnić kilka niewielkich warunków:

• minimum 85% frekwencji, wszystkie nieobecności muszą być usprawiedliwione, ostatecznej weryfikacji dokona wychowawca danej klasy
  • ważne, aby zabrać ze sobą legitymację szkolną – umożliwi ona wstęp na dyskotekę
  • możliwość wejścia do szkoły od godziny 17.00 do 17.30 (potem szkoła będzie zamknięta)
  • dyskoteka potrwa do godz. 20 30
  • wejściówką na dyskotekę jest czekolada (przynosimy dopiero w piątek - przekażemy na cel charytatywny)

Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem akcji i przestrzegania jego zasad.