Poczta Walentynkowa 2024 - Szczegóły wydarzeń - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie

Poczta Walentynkowa 2024

Poniedziałek, 12 lutego 2024, 08:00 - Środa, 14 lutego 2024, 10:30

Do zakochania jeden krok...

Zbliża się Dzień Zakochanych. Z tej okazji od 12 do 14 lutego uruchamiamy pocztę walentynkową, za pośrednictwem której możecie przesłać liścik do swojej sympatii, rozweselić przyjaciela lub zrobić pierwszy krok i wyznać komuś miłość :-)

Na czerwonym tle dwa duże serca. Pomiędzy nimi biała koperta. Powyżej tekst informujący o zbliżających się walentynkach i zachęcający do przesłania listu swojej sympatii.

Zaadresowaną kartkę (imię, nazwisko, klasa) wrzuć do pudełka, które znajduje się w budynku IV LO (na parterze). W środę 14 lutego od godz. 10.35 Samorząd Uczniowski dostarczy ją do szczęśliwej osoby.
Do odważnych świat należy!